Praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowiska:

  • PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY
  • PROJEKTANT OŚWIETLENIA

Szczegóły znajdą Państwo poniżej.

PXF Lighting to jeden z największych polskich producentów systemów i opraw oświetleniowych działający na rynku od 23 lat. W związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osób do pracy na stanowiska:

  • PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY NA REGION: POMORSKIE, KUJAWSKO POMORSKIE
  • PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY NA REGION: ŁÓDZKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE
  • PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY NA REGION: PODKARPACKIE, LUBELSKIE
  • PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY NA REGION: DOLNOŚLĄSKIE, OPOLSKIE
  • PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY NA REGION: MAŁOPOLSKIE

Zakres obowiązków:
- Aktywne zdobywanie nowych klientów i rozwój rynku
- Współpraca z obecnymi klientami, opieka nad hurtowniami elektrycznymi, biurami architektonicznymi, firmami budowlanymi, wykonawczymi
- Pozyskiwanie, pilotowanie i wspomaganie inwestycji
- Realizowanie planów sprzedaży
- Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla klientów
- Sporządzanie ofert handlowych, wykonywanie projektów i wycen
- Systematyczne raportowanie wyników działań
- Doradztwo i konsultacje techniczne z klientami

Wymagania:
- Znajomość techniki świetlnej i lokalnego rynku oświetleniowego
- Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
- Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży oświetleniowej lub pokrewnych: elektrycznej i elektrotechnicznej
- Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
- Samodzielność i wysoka motywacja do działania
- Rzetelność i sumienność
- Zdolności organizacyjne i interpersonalne
- Łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów z klientami
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na polskim i zagranicznych rynkach sprzedaży
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV (list motywacyjny mile widziany) na adres: gni@pxf.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)"

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

PXF Lighting to jeden z największych polskich producentów systemów i opraw oświetleniowych działający na rynku od 23 lat. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

- komputerowe projektowanie oświetlenia pomieszczeń,

- wykonywanie zestawień materiałowych, kosztorysów, specyfikacji technicznych,

- przygotowywanie ofert handlowych pod projekty,

- wsparcie techniczne sprzedaży.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne (student lub absolwent Techniki Świetlnej),

- znajomość programów komputerowych: Relux, DIALux, AutoCAD, pakiet MS Office,

- umiejętność pracy w zespole,

- prawo jazdy kat. B wskazane,

- znajomość rynku oświetleniowego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na polskim i zagranicznych rynkach sprzedaży

- możliwość rozwoju zawodowego,

- pracę w młodym, zintegrowanym zespole,

- atrakcyjne wynagrodzenie.

Miejsce pracy: Warszawa, Rzeszów, Kraków, Oława, Łódź, Poznań

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

AKTUALNOŚCI

06 grudnia 2016
20 czerwca 2016