ALTO LED
Nowoczesny system oświetleniowy

CZYM JEST ALTO LED?


ALTO LED jest nowoczesnym systemem oświetleniowym. W jego skład wchodzą oprawy oświetleniowe na źródła LED umożliwiające tworzenie linii świetlnych.

ALTO LED znajduje zastosowanie w oświetleniu powierzchni biurowych, sal konferencyjnych, reprezentacyjnych korytarzy, holi i poczekalni, a także gabinetów prezesów zarządu.

ZALETY ALTO LED


ANODOWANY
PROFIL ALUMINIOWY
RASTER
PAR
ROZSYŁ ŚWIATŁA:
DI / DI-IN
BINOWANE
DIODY LED
KLOSZE
OPTYCZNE
TWORZENIE
LINII ŚWIETLNYCH

PXF Lighting


PXF lighting jest polskim producentem opraw oświetleniowych. Nieustanny rozwój trwający od 1994 roku sprawia, że należymy do ścisłej czołówki w europejskiej branży oświetleniowej.

Własna fabryka PXF Lighting, nowoczesne linie produkcyjne, wykształcona kadra i najnowsze technologie są gwarancją produktu najwyższej jakości. Nieprzerwanie od 23 lat.


ALTO LED - zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce!

Klosz PARL
Klosz OPAL

Klosze optyczne
i raster PAR

Oprawa oświetleniowa ALTO LED występuje z dwoma rodzajami kloszy dolnych: kloszem mlecznym OPAL i kloszem mikropryzmatycznym MPRM. W ofercie dostępne są również wersje z dedykowanym rastrem parabolicznym miniPAR, a także wersje DI-IN z górnym kloszem OPAL.

CHARAKTERYSTYKA
ALTO LED


ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ
DOBRE PARAMETRY ŚWIETLNE
5 LAT GWARANCJI

Karta katalogowa
ALTO LED


Parametry techniczne dotyczące dostępnych wariantów ALTO LED znajdą Państwo w karcie katalogowej.

Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.


ALTO LED - zaprojektowano i wyprodukowano w Polsce!

Kontakt z PXF Lighting


Przedstawiciele PXF Lighting

Przedstawiciele
PXF Lighting

PXF Lighting posiada na terenie Polski 10 biur techniczno-handlowych. Nasi przedstawiciele udzielą wszelkich informacji na temat produktów PXF Lighting, pomogą w doborze opraw oświetleniowych, wycenią inwestycję. Zapewniamy kompleksową obsługę od projektu po realizację zamówienia.