Nota prawna

  • Treści zawarte na stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i innych właściwych przepisów prawnych.
  • Z uwagi na ciągłe doskonalenie produktów przedstawione na niniejszej stronie internetowej informacje mogą ulec zmianie.
  • Producent zastrzega sobie prawo zmiany danych technicznych bez wcześniejszego poinformowania o planowanej modyfikacji produktu.
  • Proszę mieć na uwadze, że zdjęcia i kolory produktów przedstawione w materiałach są poglądowe i mogą odbiegać od produktu w rzeczywistości. Dla przykładu w paletach kolorów występuje kilka odcieni bieli różniących się od siebie, choć potocznie za kolor biały uważa się jedną barwę.
  • Ze względu na technikę wyświetlania oraz warunki wykonywania zdjęć rzeczywisty wygląd produktów, w tym ich kolor,  może różnić się od prezentowanego na stronie. Często sytuacja taka wynika z ustawień komputera internauty, a PXF Lighting nie ma wpływu na taką konfigurację.
  • Kopiowanie, powielanie, modyfikowanie i reprodukowanie zawartych na stronie informacji w jakiejkolwiek formie: pisemnej, książkowej, prasowej, fonograficznej, elektronicznej oraz innych, bez zgody autora, jest zabronione. Przedruk fragmentów lub jakiejkolwiek inne wykorzystanie  materiałów możliwe jedynie za zgodą autora.

AKTUALNOŚCI

02 listopada 2022
05 września 2022

NEWSLETTER

KONTAKT

Biuro handlowe

+48 22 33 44 000

+48 22 33 44 033

kontakt@pxf.pl

Fabryka

+48 25 752 58 80

+48 25 757 63 27

kontakt@pxf.pl