BARI Q LED

BARI Q LED uniwersalny downlight LED
27 października 2021

BARI Q LED – uniwersalna oprawa typu downlight

W ofercie produktów PXF Lighting dostępny jest nowy produkt do oświetlenia wnętrz. BARI Q LED to oprawa typu downlight znajdująca zastosowanie w budynkach mieszkalnych jedno- i wielorodzinnych, obiektach użyteczności publicznej, biurowcach, galeriach handlowych, sklepach i butikach, restauracjach, zakładach przemysłowych, itp. Służy do oświetlenia ciągów komunikacyjnych (korytarze, klatki schodowe, hole), toalet, pomieszczeń socjalnych. Z uwagi na uniwersalne wzornictwo zakres zastosowań jest bardzo szeroki.

BARI Q LED to oprawa wpuszczana w sufity podwieszane. Oprawa jest lekka i niska – wysokość to zaledwie 4cm. Dzięki temu możliwa jest instalacja w sufitach, ponad którymi przestrzeń montażowa jest ograniczona. W komplecie dostarczany jest zasilacz znajdujący się poza oprawą na przewodzie o długości 40cm.

Konstrukcja BARI Q LED została zaprojektowana tak, aby w łatwy i szybki sposób przystosować oprawę do montażu natynkowego. Do tego celu służy dostępna jako akcesorium obudowa NT, której instalacja odbywa się w dwóch prostych krokach.

BARI Q LED dostępna jest w dwóch średnicach:
• 155mm (moce: 11W, 16W; barwa światła: 3000K i 4000K)
• 225mm (moce: 17W, 22W; 26W, barwa światła: 3000K i 4000K)

BARI Q LED charakteryzuje się podwyższonym stopniem ochrony IP44 od strony klosza (IP20 od góry). Jednolita, kompaktowa obudowa lakierowana na biało zabezpieczona jest uszczelką dociskaną przez strukturalny klosz OPAL. Szerokości ringu wokół klosza została dobrana proporcjonalnie do średnicy oprawy. sRing maskuje nierówności krawędzi otworu montażowego w suficie jednocześnie ułatwiając i przyspieszając montaż oraz podnosząc walory estetyczne wnętrza.

BARI Q LED zapewnia energooszczędne oświetlenie podstawowe na długi, bezobsługowy czas eksploatacji. Estetyczne i ergonomiczne rozwiązanie dla odbiorców indywidualnych oraz deweloperów.

Szczegółowe informacje o oprawie dostępne są na stronie BARI_Q_LED

BARI Q LED uniwersalny downlight LED

AKTUALNOŚCI

NEWSLETTER

KONTAKT

Biuro handlowe

+48 22 33 44 000

+48 22 33 44 033

plexi@pxf.pl

Fabryka

+48 25 752 58 80

+48 25 757 63 27

plexi@pxf.pl