HB012.2211.830.D100
EAN:
Akcesoria:
Fibra V zapinka oprawy stal nierdzewna, Fibra LED Uchwyt ścienny regulowany Komplet Szary, Łańcuch zgrzewany zwieszakowy 2mm, Fibra LED/ Fibra III/Prima/Poker Kratka ochronna
Montaż:
Nastropowy lub zwieszany
Zasilanie:
220 ... 240  V
Dane techniczne
Fibra V LED 616x145 28W 4690lm 830 OPAL Szary DALI EM1H ST
KOD PRODUKTU
HB012.2211.830.D100
Skopiuj kod
EAN PRODUKTU
Skopiuj kod EAN
Dane mechaniczne
Rodzaj montażu Uniwersalny
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Dane optyczne
Raster / przesłona OPAL
Kolor klosza/pokrywy Biały
Materiał klosza Tworzywo sztuczne opalizowane/matowe
UGR 23
Dane elektryczne
Źródło światła LED
Moc oprawy 28 W
Rodzaj osprzętu Zasilacz
Napięcie znamionowe [V] 220 ... 240 V
Okablowanie przelotowe Brak
Zawiera źródło światła Tak
Współczynnik mocy 0.96
Zasilacz - typ DALI
Moduł awaryjny EM1H ST
Czujnik ruchu Brak
Dane informacyjne
Waga netto 2.1 kg
Kolor Szary
Zakres temperatur pracy [°C] -5 ... 40
Tolerancja mocy i strumienia świetlnego +/-10%
Info 616 mm
Dane świetlne
Strumień świetlny oprawy [lm] 4690 lm
Skuteczność świetlna oprawy [lm/W] 168 lm/W
Barwa światła Biała
Wskaźnik oddawania barw 80
Rozsył światła DI
Klasa oprawy I
MacAdam SDCM 3
L80/B10 przy 25°C żywotność znamionowa [h] 100.000 h
L90/B10 przy 25°C żywotność znamionowa [h] 64.000 h
LLMF - poziom strumienia początkowego po czasie 60 000h 85 %
Temp. barwowa 3000 K
Temperatura barwowa i CRI 830
Certyfikaty
Stopień ochrony (IP) IP66
Odporność udarowa IK10
Klasa ochronności I
Ochrona źródła światła tak
PZH tak
CE tak
CNBOP tak
HACCP+ tak
Wymiary
L W H
616 mm 145 mm 100 mm