POKER Q LS LED - akcesoria do linii świetlnych

28 kwietnia 2022

Oferta akcesoriów do systemu opraw liniowych POKER Q LS LED produkcji PXF Lighting została rozbudowana o kilka modułów ułatwiających tworzenie linii świetlnych.

Dzięki nowym elementom systemu projektowanie oświetlenia jest łatwiejsze i stwarza nowe możliwości aranżacji.

Oprawy POKER Q LS LED oraz moduły puste dostępne są w trzech wariantach długości:

  • 1132mm
  • 1692mm
  • 2812mm

Moduły puste stanowią separatory przestrzeni. Ich zastosowanie pozwala na zachowanie ciągłości wizualnej i elektrycznej linii świetlnej. Moduły puste nie posiadają źródeł światła.
W ofercie znajdują się również moduły z projektorami POINT LED.

  • 1x projektor POINT LED – długość modułu 300mm
  • 2x projektor POINT LED – długość modułu 600mm

Elementy te umożliwiają doświetlenie regałów i ekspozytorów od przodu bez konieczności instalowania odrębnego oświetlenia. Włączając w linię świetlną moduły z projektorami otrzymujemy spójne estetycznie oświetlenie wnętrza zasilane z jednego obwodu.

Bardzo przydatne w projektowaniu linii świetlnych są nowe łączniki kątowe:

  • łącznik 90° – prawy
  • łącznik 90° – lewy

Zgodnie z wymogami linii świetlnych łączniki te (tak jak pozostałe elementy systemu POKER Q LS LED) posiadają okablowanie przelotowe.
Oprawy POKER Q LS LED mogą być wyposażone w zasilacze:

  • ON/OFF
  • DALI

Wielotorowe okablowanie przelotowe umożliwia sterowanie oświetleniem i jest oparte o system szybkozłączek ułatwiających i przyspieszających montaż linii świetlnych.

Linie świetlne można wyposażyć w czujniki modułów awaryjnych. Jako akcesorium dostępny jest specjalny wspornik modułu awaryjnego, który można umieścić zarówno w momencie tworzenia od podstaw linii oświetleniowej, jak i później – doposażając istniejące oświetlenie w nową funkcjonalność.

System POKER Q LS LED stworzony został z myślą o montażu zwieszanym. Nowym akcesorium dostępnym w ofercie jest zawieszenie do sufitów trapezowych. Konstrukcja tego elementu usprawnia montaż opraw podwieszanych.
Szczegóły dotyczące produktu: POKER Q LS LED

AKTUALNOŚCI

NEWSLETTER

KONTAKT

Biuro handlowe

+48 22 33 44 000

+48 22 33 44 033

plexi@pxf.pl

Fabryka

+48 25 752 58 80

+48 25 757 63 27

plexi@pxf.pl