POKER Q LS LED

POKER Q LS LED
30 września 2021

POKER Q LS LED – przemysłowa linia świetlna produkcji PXF Lighting

Oferta produktów PXF Lighting została rozbudowana o nową oprawę POKER Q LS LED zaprojektowaną z przeznaczeniem montażu w linie świetlne. Produkt może również występować jako pojedyncza oprawa oświetleniowa.

POKER Q LS LED wyposażony został w wysokiej jakości diody LED charakteryzujące się długą żywotnością eksploatacyjną na poziomie L80B10 >72000h. W standardzie warianty ze źródłami światła o współczynniku oddawania barw CRI>80 oraz CRI>90 oraz temperaturach barwowych 3000K i 4000K.

Oprawa dostępna jest w dwóch wariantach długości:

  • 1692mm
  • 2812mm

POKER Q LS LED wyposażany jest w cztery rodzaje układów optycznych:

  • 60°
  • 90°
  • ASYM
  • RETAIL /DA/

Podstawowa oferta produktów zawiera warianty oprawy z dwoma rodzajami zasilaczy:

  • ON/OFF
  • DALI

Lekka konstrukcja zaprojektowana została z myślą o szybkiej i łatwej instalacji. Oprawy posiadają wbudowany niewidoczny łącznik liniowy, a także system szybkozłączek elektrycznych zasilania przelotowego oraz klamrę szybkiego montażu linii świetlnej. Dzięki nim możliwy jest wygodny montaż zwieszany długiej linii świetlnej.

Obudowa oprawy wykonana jest z blachy stalowej lakierowanej na biało. Specjalne uchwyty umożliwiają zwieszenie oprawy (w standardzie linki o długości 1,5m) oraz płynną regulację rozstawu mocowań.

Oprawa może być wyposażona w maskownicę górną dostępną jako akcesorium.

Produkt dedykowany do oświetlenia marketów oraz powierzchni sprzedaży w mniejszych sklepach, magazynów i obiektów przemysłowych. POKER Q LS LED polecany jest zarówno do nowych obiektów, jak również do modernizacji istniejącego oświetlenia. Bezobsługowa eksploatacja oraz energooszczędne diody LED pozwalają na obniżenie kosztów eksploatacji budynku.

Szczegóły dotyczące produktu: POKER Q LS LED

 Przemysłowa linia świetlna POKER Q LS LED
 Przemysłowa linia świetlna POKER Q LS LED

AKTUALNOŚCI

NEWSLETTER

KONTAKT

Biuro handlowe

+48 22 33 44 000

+48 22 33 44 033

kontakt@pxf.pl

Fabryka

+48 25 752 58 80

+48 25 757 63 27

kontakt@pxf.pl