HB012.2211.830.A100
EAN:
Akcesoria:
Fibra V zapinka oprawy stal nierdzewna, Fibra LED Uchwyt ścienny regulowany Komplet Szary, Łańcuch zgrzewany zwieszakowy 2mm, Fibra LED/ Fibra III/Prima/Poker Kratka ochronna
Montaż:
Nastropowy lub zwieszany
Zasilanie:
220 ... 240  V
Dane techniczne
Fibra V LED 616x145 28W 4690lm 830 OPAL Szary EM1H ST
KOD PRODUKTU
HB012.2211.830.A100
Skopiuj kod
EAN PRODUKTU
Skopiuj kod EAN
Dane mechaniczne
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Dane optyczne
Raster / przesłona OPAL
Kolor klosza/pokrywy Biały
Materiał klosza Tworzywo sztuczne opalizowane/matowe
UGR 23
Dane elektryczne
Źródło światła LED
Moc oprawy 28 W
Rodzaj osprzętu Zasilacz
Napięcie znamionowe [V] 220 ... 240 V
Okablowanie przelotowe Brak
Zasilacz - typ ON/OFF
Moduł awaryjny EM1H ST
Czujnik ruchu Brak
Dane informacyjne
Waga netto 2.1 kg
Kolor Szary
Zakres temperatur pracy [°C] -5 ... 40
Tolerancja mocy i strumienia świetlnego +/-10%
Dane świetlne
Strumień świetlny oprawy [lm] 4690 lm
Skuteczność świetlna oprawy [lm/W] 168 lm/W
Wskaźnik oddawania barw 80
Rozsył światła DI
MacAdam SDCM 3
L80/B10 przy 25°C żywotność znamionowa [h] 100.000 h
L90/B10 przy 25°C żywotność znamionowa [h] 64.000 h
Temp. barwowa 3000 K
Temperatura barwowa i CRI 830
Certyfikaty
Stopień ochrony (IP) IP66
Odporność udarowa IK10
Klasa ochronności I
Ochrona źródła światła tak
PZH tak
CE tak
CNBOP tak
HACCP+ tak
Wymiary
L W H
616 mm 145 mm 100 mm