BD010.4467.830.A000
EAN:
Akcesoria:
Tubo Bollard LED podstawa
Montaż:
Do podłoża
Zasilanie:
220 ... 240  V
Kategoryzacja:
Dane techniczne
Tubo Bollard LED 600mm 2x90° 10W 530lm 830 RM Antracyt STD
KOD PRODUKTU
BD010.4467.830.A000
Skopiuj kod
EAN PRODUKTU
Skopiuj kod EAN
Dane mechaniczne
Materiał obudowy Aluminium
Dane optyczne
Raster / przesłona RM
Odbłyśnik metaliczny
UGR 21
Dane elektryczne
Źródło światła LED
Moc oprawy 10 W
Rodzaj osprzętu Zasilacz
Napięcie znamionowe [V] 220 ... 240 V
Okablowanie przelotowe Brak
Zasilacz - typ ON/OFF
Moduł awaryjny Brak
Czujnik ruchu Brak
Dane informacyjne
Waga netto 2.4 kg
Kolor Antracyt
Tolerancja mocy i strumienia świetlnego +/-10%
Dane świetlne
Strumień świetlny oprawy [lm] 530 lm
Skuteczność świetlna oprawy [lm/W] 53 lm/W
Wskaźnik oddawania barw 80
Rozsył światła DI
Kąt rozsyłu [°] 90°
MacAdam SDCM 3
L80/B10 przy 25°C żywotność znamionowa [h] 100.000 h
L90/B10 przy 25°C żywotność znamionowa [h] 64.000 h
Temp. barwowa 3000 K
Temperatura barwowa i CRI 830
Certyfikaty
Stopień ochrony (IP) IP65
Odporność udarowa IK08
Klasa ochronności I
CE tak
HACCP+ tak
Wymiary
H F
600 mm 80 mm